Kniha návštev

  Ďakujeme, že sme mohli prežiť u Vás na Chate Katke krásne Vianoce. Boli sme maximálne spokojní, skvelé vybavenie, čistučké, upratané a veľmi milí a ústretoví domáci. Malo to svoje čaro…. Ďakujeme, rodina Kováčová z Bratislavy.

  Nádherná komfortne zariadená chata, čistučká, útulná. Krásne okolie, veľmi láskaví a pohostinní majitelia. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame aj pre rodiny s deťmi. Určite sa znovu vrátime :-) Ďakujeme, Lenka K.

 Človek v dnešnom svete je veľmi rád, keď môže úprimne napísať, že bol mimoriadne spokojný s poskytovanými službami a s celkovým prístupom ubytovateľa od nášho prvého kontaktu. Ak by to takto fungovalo po celom Slovensku a na „všetkých frontoch“, asi by sme boli „trochu“ inde. Ešte raz ďakujeme a veríme, že vám to vydrží a pozitívne zviditeľníte krásne Horehronie.

  Najkrajšia a najčistejšia chata, akú sme kedy navštívili. Náš pobyt sme si užili a aj keď pršalo, boli sme aj detičkami pod strechou na terase, kde sa mohli hrať. Určite ešte prídeme. Majiteľ myslel na všetko, nič nechýbalo.
Vašej chate sa nám veľmi páčilo a boli sme maximálne spokojní. Mikuláš Ľ.

V Chate Katka sme boli po Novom roku, boli sme štyria, ubytovanie hodnotíme na 1* , nič nám nechýbalo, cítili sme sa ako doma, krásne zariadená so všetkým, čo sme potrebovali, svah bol na skok od chaty – aj výhľad na svah priamo z chaty. Stravovanie taktiež pri svahu , samoobslužná reštaurácia aj reštaurácia Salaš. Super cena za ubytovanie , milý prenajímateľ.
Takže ubytovanie v chate Katka všetkým odporúčame !!!!!!!.

Děkujeme za krásný týden a perfektní ubytování, milé přivítání a starostlivost majitelů, hlavně pro naše děti v chytě bylo neuvěřitelně mnoho věcí k vyžití.Mám pocit, že jsme měli vše, na co jsme si vzpomněli.Velice jsme si dovolenou užili i díky nádhernému okolí, určitě se plánujeme vrátit! Dlabolovi.

100 percentná spokojnosť, absolútne nie je čo vytknúť. Boli sme ubytovaní 11 dospelí. Veľmi milé privítanie. Maximálne oceňujeme wifi v celej chate, veľkú krytú terasu, nádhernú prírodu naokolo. Majitelia mysleli na každý jeden detail a vytvorili tak veľmi príjemné prostredie pre hostí. Budeme určite vrelo odporúčať ďalej. Jana Š.

S ubytovaním sme boli všetci veľmi spokojní, úroveň vysoká, dobre udržiavané, vybavenosť chaty a ústretovosť majiteľov hodnotím zvlášť pozitívne. Zabezpečoval som ubytovanie pre 6! rodín, 5 malých deti + 1 dospela osoba. Priestory sú väčšie ako vyzerajú na fotkách, pripravenosť chaty pre rodiny od pieskoviska a hračiek, cez nejaké núdzové DVD, spoločenské hry pre zlé počasie až po pripravene drevo, kotlík, drevené uhlie pre gril, parkovanie pre 6 aut hodnotili všetky rodiny vysoko pozitívne. Pomer cena – úroveň je výborná! Nebojím sa odporúčať komukoľvek. Majiteľom evidentne záleži na spokojnosti svojich hosti.   Pavol I.

Veľmi ochotní a milí ubytovatelia, chata je veľmi pekná, vybavená, nič nám nechýbalo, mame len tie najlepšie dojmy.

The cottage owner was very supportive. The apartments maintenance is at very high level, the place is beautiful. I will glad to return to this place again in wintertime!

Ubytovanie prebehlo úplne v poriadku, ideálna aj na rodinnú dovolenku s dieťatkom,v okolí krásna príroda. 100m kone, 3km Bystrianska jaskyňa, výlet na Tále, Chopok, do Tatier-lanovka. Majiteľ veľmi príjemný, ďakujeme, určite sa tam vrátime Janka,Stara Tura.

Dobrý deň prajem, S pobytom v Chate Katka sme boli maximálne spokojní.

Dobý deň, Na chate sa nám veľmi páčilo. Boli sme milo prekvapení a môžem všetkým odporučiť ubytovanie v chate a jeho služby hosťom! :)

Všetkým doporučujem,krásna príroda okolo a ubytovanie na úrovni.

Ďakujeme za úžasný pobyt u Vás, vybavenie chatky na úrovni, neuveriteľne milí a láskaví majitelia, každému vrelo odporúčam, cítili sme sa ako doma :-)aj prostredie a okolie super. T.P.

Maximálna spokojnosť, ubytovali sme sa už niekoľko krát. Odporúčam.

Váš názor nás zaujíma, prosím o vyplnenie krátkeho dotazníka. Ďakujeme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Hodnotenie pobytu